KOCHAM CIĘ MAMUSIU, KOCHAM CIĘ MATEŃKO

„Puk, puk serce bije, równo, równiuteńko. Kocham Cię Mamusiu, kocham Cię Mateńko!” śpiewały przedszkolaki ze Skibniewa swoim Mamusiom.

Dnia 31. 05.2019r. wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza. Hala sportowa stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny „WITAJCIE W NASZEJ BAJCE”, będący zwieńczeniem działań mających na celu przybliżenie wychowankom twórczości Jana Brzechwy. W przedstawieniu aktywnie uczestniczyli rodzice, recytując ze swoimi dziećmi wiersze i śpiewając piosenki.Na twarzach zebranych gości zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech.Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków, całusom i uściskom nie było końca. Dużo radości sprawiły maluchom wspólne tańce i zabawy.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzone chwile i zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.

E. Derlicka
M. Jóźwiuk